TechniSpa

21_FemSoinTechnispa2 112_1_b

Unikalne połączenie trzech równocześnie działających technik modelujących ciało.

TechniSpa Guinot to unikatowe urządzenie, opatentowany system i kompleksowa terapia antycellulitowa, modelująca sylwetkę, oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych metod:

 masażu mechanicznego z podciśnieniem

 jonoforezy

 stymulacji.

TechniSPA redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała.
Aparat TechniSPA jest zaprojektowany tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego kosmetyczki i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: "skórka pomarańczowa" jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i lepiej wymodelowane.

Zasada działania masażu mechanicznego z podciśnieniem, tzw. lipo-rzeźbienie polega na zasysaniu fałdu skórnego, jego rolowaniu, tym samym pozwala na mobilizację tłuszczu i rozbijanie złogów tłuszczowych.
Rolowanie jest automatycznie dostosowywane do typu cellulitu, grubości fałdu, obszaru ciała i wrażliwości skóry oraz regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów bez ryzyka uszkodzenia skóry.

Jonoforeza umożliwia przenikanie przez warstwę rogową naskórka niezwykle skutecznych składników antycellulitowych oraz pojędrniających. Zwiększa efektywność terapii oraz przedłuża jej działanie, usprawniając procesy lipolizy oraz lipogenezy i gwarantując efekt długotrwałego wyszczuplenia.
Elektrostymulacja poprawia tonus mięśni, zwiększa ich objętość i przyspiesza proces spalania tłuszczu-spala kalorie, usprawnia cyrkulację krwi i limfy, oczyszczając i wzmacniając tkankę.

Kuracje
Jak w każdych programach pielęgnacyjnych, ilość zabiegów dostosowana powinna być do kondycji skóry, stopnia cellulitu,....Kuracja TechniSPA, aby była skuteczna i trwała, rozpisana jest na 12 zabiegów.